Turnaj prvních tříd 6.2.2011 na Zimním stadionu v Kutné Hoře

Vytvořeno Po 7. únor 2011, 18:28:58 CET | Poslední změna Po 7. únor 2011, 21:32:31 CET

6.2.2011 se uskutečnil turnaj prvních tříd na Zimním stadionu Kutná Hora. Naše mužstvo Sršňů sice bojovalo, ale v každém zápase chyběl krůček k lepšímu výsledku. V prvním utkání s pražskou Slavií jsme jen remizovali 1:1, ač jsme byli v průběhu utkání lepším mužstvem. Ve druhém zápase s Mladou Boleslaví stejný scénář, jako v prvním utkání a ten jsme dokonce prohráli 1:4. Rozhodly tři góly vstřelené v poslední třetině z poměrně náhodných akcí. Ve třetím zápase s Kolínem jsme si vybrali koš smůly až do dna, kdy v poměrně vyrovnaném střetnutí jsme prohráli 2:3. Třetí branku hosté vstřelili 10 vteřin před koncem třetí třetiny. Co se týče posledního utkání, kdy jsme se střetli s nejlepším týmem turnaje Benátkami a prohráli 0:5, tak i v tomto utkání lze konstatovat, že to nebyl až tak jednoznačný průběh. Až do času 9:20 druhé třetiny byl stav pouze 0:1 a pár šancí ke vstřelení branky jsme také měli. Až tedy 40 vteřin před koncem druhé části hry hosté vstřelili branku na 0:2, která rozhodla o vítězi. Hosté si již náskok nejen pohlídali, ale i ho zvýšili.
Turnaj se však po všech stránkách vydařil, za což zaslouží poděkování všichni kdo se na pořádání této akce podíleli.

Naše sestava:
Brankář: Jakub Červinka
Hráči: David Trnka, Tomáš Knížek, Natálka Brichová, David Zvěřina, Natálka Hrišková, Bára Vojáčková (kapitánka), Jan Koleček, Lukáš Secký.
Trenér: Michal Procházka

Výsledky jednotlivých utkání:
TJ Stadion Sršni Kutná Hora : HC Slavia Praha 1 : 1
Branky: 4:43 min. 0:1, 11:11 min. Tomáš Knížek 1:1

BK Mladá Boleslav : HC Benátky nad Jizerou 1 : 3

TJ Stadion Sršni Kutná Hora : BK Mladá Boleslav 1 : 4
Branky: 5:04 min. Tomáš Knížek 1:0, 19:00 min. 1:1, 23:56 min. 1:2, 26:00 min. 1:3, 28:17 min. 1:4

HC Kolínští Kozlové : HC Slavia Praha 4 : 3

HC Kolínští Kozlové : HC Benátky nad Jizerou 1 : 7

HC Slavia Praha : BK Mladá Boleslav 3 : 0

TJ Stadion Sršni Kutná Hora : HC Kolínští Kozlové 2 : 3
Branky: 6:10 min. 0:1, 6:30 min. Tomáš Knížek 1:1, 19:20 min. 1:2, 19:47 2:2 Tomáš Knížek, 29:50 min. 2:3

HC Benátky nad Jizerou : HC Slavia Praha 8 : 2

TJ Stadion Sršni Kutná Hora : HC Benátky nad Jizerou 0 : 5
Branky: 6:20 min. 0:1, 19:20 min. 0:2, 21:45 min. 0:3, 24:05 min. 0:4, 27:49 min. 0:5

5. TJ Stadion Sršni K. Hora 4 0 1 3 5:13 1

Pár fotek z turnaje ve fotogalerii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!